foorumid

Jaga:
Teated
Kustuta kõik

Millist Kalimba kasutate kõige sagedamini?

kaliFAN
 kaliFAN
(@kaliFAN)
külaline
Lahendatud

Tere,
Tellisin just 17 piide Kalimba (minu esimene Kalimba). Pärast mõne video vaatamist kromaatilise ja 21 piigiga Kalimbase kohta mõtlen, kas 17 piid oli õige otsus. Nii et tahtsin teilt küsida teie kogemusi erinevate Kalimbadega. Millist Kalimba kasutate kõige sagedamini ja kas tunnete, et midagi on puudu, kui mängite oma 17 piid Kalimba peal?
Teine asi, mida ma tahtsin küsida, on see, kas see kahjustab või kannab Kalimbat kuidagi ümber häälestamiseks.
Suur tänu ja hüüdke youtuber erick j medinale, kes soovitas seda saiti ühes oma videos.

Auhind
Teemaalgataja Postitatud: 22 03:2021
Teema sildid
Natalia
(@admin)
Kalimba advokaat admin

@kaliFAN - aitäh küsimuste eest

See on puhas isiklik eelistus, kui teile meeldib kromaatiline või 17 võtmega Kalimba. Soovitaksin mõlemaga katsetada ja valida endale meelepärasem.

Nüüd on ümberhäälestuse osas mõned Kalimbad fikseeritud - see tähendab, et te ei saa neid üldse ümber häälestada. Teisi, nagu Kalimbera, saab uuesti häälestada - kuid saate seda häälestada C- või madalamate klahvide abil (vastasel juhul ei anna kõrgeimad piid mingit heli).

Omanik Kalimbera.com ja KalimbaForum.com

vastusAuhind
Postitatud: 22 03:2021
Khyla andrea
(@khyla)
Väljapaistev Kalimbist

Kuna ma alles õpin, kasutan sageli 17 võtmega kalimbat. Minu jaoks on kromaatilise ostmine pikas perspektiivis odavam kui üks 17 ja üks kromaatiline. Kuid kuna olete selle juba ostnud, ei usu ma, et see oleks halb otsus. Lisaks saate ikkagi uurida ja otsustada, kas olete tõesti huvitatud esimesest kalimbast. Lootes parimat, kui selle kätte saate! 

youtube: Khyla Andrea
instagram: khyla.kalimba
facebook: https://facebook.com/KhylaAndreaYT
ko-fi.com/KhylaAndrea

vastusAuhind
Natalia meeldis
kalimbaNewbie
(@kalimbanewbie)
Aktiivne kalimbist

Olen algaja kalimba maailmas ^ _ ^ ja mul on hea meel, et ostsin juba oma esimese kalimba Meraki ja mulle meeldib meloodia, mida kuulsin iga kord, kui seda mängisin 

vastusAuhind
Natalia meeldis
kaliFAN
(@kalifan)
Uus kalimbist

Täname kõiki vastuseid. Ostsin Bolf Kalimba ja arvan, et see on ümberhäälestatav. Ma arvan, et jätan selle C-duuri, sest leidsin selle jaoks palju vahelehti.

vastusAuhind
Natalia meeldis
Saskia
(@korv)
Väljapaistev Kalimbist

Mul on Hokemast B11 ja B17 G-duur, mida mulle meeldib meloodiaid mängida. 

Minu omatehtud kalimbadel on kõigil erinevad erihäälestused: Akebono, Pygmy, Deep Skye ja nii edasi. Sellega saab vabalt mängida.

Tervitused Saskiast

vastusAuhind
Postitatud: 29 03:2021
Khyla andrea meeldis

Jäta vastus

Autor Nimi

Autori e-post

Kapslid *

Maksimaalne lubatud failisuurus on 10 MB

Eelvaade 0 Parandused Salvestatud
Jaga: