foorumid

Jaga:
Teated
Kustuta kõik

Mida ma pean teadma kalimbast?

Kuri
 Kuri
(@kuri)
Uus kalimbist

Hei,

Olen nüüd pilli kohta palju videoid vaadanud ja minu arvates on see tõesti tore. Kuid ma pole kunagi pilli mänginud ja seetõttu ei tea kalimbast ja üldse pillidest midagi.

Nii et tahtsin küsida paar küsimust. 🙂

- Mis on lameda tahvli ja resonantskasti erinevused? Kas karp on valjem või kõlab paremini?

- Kas kalimbadel on muid olulisi erinevusi / tüüpe?

- Kas Kalimba kõlab tõesti nii nagu paljudes videotes või salvestati see kuidagi selle ühenduse kaudu arvutisse? Sest heli kõlab alati nii täiuslikult? Ei tea...

- Kust leida õppematerjali? Eelistatult saksa keeles, kahjuks ei saa ma märkmeid lugeda.

MfG Kuri

Auhind
Teemaalgataja Postitatud: 13 04:2021
Natalia meeldis
Saskia
(@korv)
Väljapaistev Kalimbist

Tere, tore, et olete siin.

jah, õõnes ja lame erinevus seisneb peamiselt mahus. Siis on erinevused meeleolus. Olge ettevaatlik ja ärge kasutage pentatooniliselt häälestatud kalimbat, kui soovite laule esitada.

Jah, korralik kalimba kõlab tõesti suurepäraselt. Odavate puhul on teil tavaliselt probleem, et kaks välimist lamellit ei kõigu hästi ja on seetõttu tuhmid või et nad ei tekita üldse heli. Kuid selle alustamiseks ja proovimiseks on täiesti piisav. Kuna kalimbad on karjaloomad, paljunevad nad nagunii väga kiiresti. 

Praegu saan saksa õppematerjalina soovitada ainult Conny Sommeri õpikut. 

Ma kirjutan teile veel ühe peaministri

Tervitused Saskiast

vastusAuhind
Postitatud: 26 04:2021
Natalia meeldis
Jaga: